Informacje prasowe

 

Aktywne ładowanie dla HTC Touch Pro

20 stycznia 2009 r.

Nareszcie posiadacze HTC Touch Pro oraz modeli P4600, P4601 i P4602 mogą zakupić u dystrybutorów 4Active dedykowany do tych urządzeń uchwyt aktywny Carcomm.
Dzięki niemu, palmtop nie wymaga podłączania go do osobnego źródła zasilania. To uchwyt po podłączeniu do gniazda zapalniczki lub na stałe do instalacji elektrycznej samochodu (12/24V), przejmuje funkcję ładowania urządzenia. Podobnie jak w innych modelach, w uchwycie zamontowano oryginalne złącze, która zapewnia palmtopowi idealnie dopasowany styk oraz oraz dużą wytrzymałość na wielokrotne wsuwanie i wysuwanie. Mocowanie jest doskonale dopasowane do urządzenia, zapewniając mu tym samym stabilność podczas jazdy po wyboistej drodze. Dołączony do zestawu przewód zasilający posiada dodatkowe gniazdo rozszerzeń pozwalające podłączyć zewnętrzne akcesoria typu złącze komunikacyjne, złącze RS-232, dodatkowy odbiornik GPS czy modem.
Uchwyt współpracuje także z O2 Xda Diamond Pro, T-Mobile MDA Vario IV oraz AT&T Fuze.
Do zestawu dołączono także komplet przewodów, kabel PS2, uchwyt samochodowy, podstawkę z taśmą samoprzylepną, instrukcję montażu.
Więcej: http://www.4active.pl

Tutaj można pobrać zdjęcie uchwytu.