Informacje prasowe

 

Nowy Rok z nawigacją SYNGIO

10 stycznia 2009 r.

Wraz z początkiem Nowego Roku do oferty 4Active dołączył nowy model nawigacji - urządzenie SYNGIO, dostępne z cenionym przez kierowców oprogramowaniem AutoMapa.
Zainstalowane oprogramowanie z łatwością prowadzi pod dokładny adres m.in. dzięki wyświetlanym na ekranie numerom budynków oraz zrozumiałym komunikatom głosowym. Wizualizacja 3D oraz obrysy obiektów ułatwiają orientację szczególnie w nieznanym w terenie, a przyjazny interfejs użytkownika oraz wygodne klawisze funkcyjne sprawiają, że urządzenie z łatwością obsługuje się podczas prowadzenia pojazdu. Oprócz prowadzenia do celu,  SYNGIO odtwarza muzykę oraz filmy, a wersja z wbudowanym zestawem Bluetooth umożliwia bezpieczne nawiązywanie i odbieranie połączeń telefonicznych podczas jazdy. Wszystko to przy użyciu dużych, wyraźnych klawiszy wyświetlanych na 4,3 calowym ekranie dotykowym. 
Producent umożliwił także użytkownikom nawigacji bezpośredni dostęp do systemu operacyjnego, przez co mogą oni zainstalować na urządzeniu dowolną aplikację przeznaczoną na Windowsa CE.
Więcej: http://www.syngio.eu

Zdjęcia produktu można pobrać tutaj